fbpx

Lanvin, Eclat d’Arpege Sheer edt

Lanvin Eclat d'Arpege Sheer

Klasyczne Eclat d’Arpege to jeden z moich ulubionych zapachów. Od najnowszego różni się jednak znacząco. Tamten był bardziej pudrowy, cieplejszy. Wersja Sheer jest ma wyraźniejsze nuty owocowe, gorzkawe, i kwiatowe. Dla mnie jest zbyt świeża, mimo, że ma też charakterystyczną subtelną słodycz – tu jest jest mniej niż mojej ukochanej wodzie perfumowanej.

O świetnej jakości zapachu świadczy jego trwałość – wręcz trudno go zmyć. Wiele godzin pozostaje intensywny, mimo, że należy do lekkich zapachów. To ogromny atut, cecha charakterystyczna pachnideł z wyższej półki.

Info producenta:

Éclat d’Arpège Sheer to nowa kompozycja, tak samo jasna i świetlista jak jej wcześniejsze odsłony.
Od opakowania po sam zapach – Éclat d’Arpège Sheer to oda do delikatności. Delikatne różowe pudełko ozdobione jest opalizującym woalem. Na środku opakowania znajduje się koło w kształcie lustrzanej bańki, nawiązujące do charakterystycznego, okrągłego kształtu flakonów poprzednich zapachow Lanvin.
Jak zawsze korek zwieńczony jest białym kamieniem i otulony dwoma pierścieniami u podstawy symbolizującymi czystość i wieczną miłość.

Éclat d’Arpège Sheer to delikatny, owocowo-zielony zapach kwiatowy. Zaczyna się radośnie, niczym wybuch śmiechu, w którym mieniący się akord mandarynki i smoczego owocu łagodzi wodna nuta liścia lotosu. W środkowych nutach promienna kobiecość bukietu piwonii i konwalii wzmocniona jest czystą przezroczystością jaśminu wodnego. W nutach bazowych akord ambrowo-drzewny tworzy kojącą nutę, która jest miękka i ciepła. Całość otulona jest czułośćią i delikatnością białego piżma.

Lanvin Éclat d’Arpège Sheer 30 ml 169 pl

Lanvin Éclat d’Arpège Sheer 50 ml 249 pln

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas.

Dodaj komentarz