fbpx

Ust korale

Każda z nas jest w stanie odnaleźć odpowiedni dla siebie odcień czerwonej pomadki. Każdej w czerwieni do twarzy, tylko w nie każdej czerwieni. Moja czerwień jest złamana różem, lekko malinowa, chłodna..

Moja mała ucieczka od realności – zdjęcia odmładzające z aplikacją Beauty Plus. Czerwień na ustach całkowicie realna. Ubawiłam się świetnie tymi portretami, które się nigdy nie zdarzyły… Ja w wersji Barbie. I tak słyszałam kiedyś, że mam zbyt lalkowatą urodę w stosunku do charakteru. Ale to było kiedyś… Czerwień odwraca uwagę od mankamentów urody ale totalnie dominuje makijaż. Jednak czasem warto zaszaleć. Na co dzień wybieram szminki z gamy brudnych róży i wszelkich nude.

Czerwień lubię dodać do czerni, szarości, czasem beżu. A tu moje czerwone gwiazdy – jakkolwiek dwuznacznie by to nie brzmiało . Matowy Diorific Matte Fluid nr 004, Dior oraz Nars PowermatteLip Pigment, Starwaman. Delikatniejszy, półptransparentny efekt daje wodny błyszczyk Mac Vessicolour Stain nr 107. On raczej odświeża look niż panuje absolutnie.

 
 

Dodaj komentarz