fbpx

Nikalab – jeden suplement “na wszystko”

nikalab

Nikalab proponuje innowacyjne podejście do suplementacji. W kapsułkach bazach znajdziesz najważniejsze dla zdrowia i urody substancje, których niedobory dają się we znaki większości populacji.

Nikalab

Suplementy stworzone są z myślą o kobietach, podzielone na grupy zadaniowo – wiekowe:

Baza 18-49 lat – kwasy Omega 3, Witamina D3, Cholina, Witamina B12, Folian.

Baza 50+ – Kwasy Omega 3, Witamina D3,  Cholina, Witamina B12, Folian, Witamina K2, Witamina A, Witamina E, KOenzym Q10.

Baza ciąża – Kwasy Omega 3, Witamina D3, Cholina, Witamina B12, Folian, Jod.

Suplementy skomponowane są z myślą o osobach zdrowych, prawidłowo się żywiących. Niedobory w/w substancji są związane przeważnie z czynnikami środowiskowymi, na które nie zawsze mamy wpływ. Są charakterystyczne dla naszej strefy geograficznej.

Nikalab

Wszystkie składniki aktywne są w najbardziej przyswajalnych firmach, ich skuteczność poparta jest badaniami klinicznymi. Nikalab trzyma standardy wymagane dla leków. Wszystkie komponenty wybierane są ze względu na jakość, np. Kwasy Omega 3 pochodzą z alg, a nie jak w tańszych wersjach z ryb. Podobnie witamina D również pozyskiwana jest specjalną metoda z alg, podczas gdy na ogół stosowana jest jej tańsza wersja z lanoliny z owczej wełny. Właścicielki firmy kierują się mottem “Nic do ukrycia, wiele do zaoferowania” z pełnym przekonaniem prezentując łańcuch dostaw składników.

kasułka NIkalabNa uwagę zasługuje “podwójna” konstrukcja kapsułki – jakby dwa w jednym. Samo zażywanie kapsułek jest przyjemnością dzięki specjalnym wkładkom zapachowym ukrytych w słoiczkach. Naturalne olejki eteryczne maskują zapach alg. W wersji ciążowej mydełko ma cytrynowy aromat łagodzący mdłości, w wersjach codziennych jest to zapach pomarańczy.

 Opakowania są także bardzo ciekawe – nie tylko biodegradowalne, ale wręcz kompostowalne. Czym różnią się te pojęcia? Biodegradowalne rozłoży się w wieloletniej perspektywie czasowej. Kompostowalne można właśnie włożyć do kompostu i ulegnie rozkładowi w ciągu o.k pół roku.

Dzięki Nikalab możesz zrezygnować z garści suplementów. Wystarczy tylko jeden!

Nikalab nawet pamięta za nas o uzupełnieniu apteczki – możesz wybrać opcję subskrypcji suplementów. Jest to swego rodzaju wygodny abonanament w korzystnej cenie.

Dodaj komentarz