fbpx

Mont Blanc, Signature

Woda perfumowana Signature Mont Blanc to istne cudo!!! Oczywiście subiektywnie rzecz ujmując. Zapach jest kremowy, otulający, z odrobiną pudru. Jestem zachwycona, a rzadko zakochuje się w zapachach.

Uwodzi… mnie natychmiast. Ma coś lukrecjowego, ciut kwiatów ale nie są to nuty dominujące. Wieloznaczny, słodkawo, wytrawny, ale ani o gram nie przesłodzony. Dla mnie jeden z najpiękniejszych zapachów tego roku. Na szczęście moda perfumiarska idzie ostatnio w stronę, w którą sama lubię zapuszczać się powonieniem – zmysłem z rozmysłem.
Signature pozwala otulić się zapachem ciesząc się pełnym komfortem. Bo wiele zapachów jednak nieco uwiera. Ten jest idealny.

Obecny rok, niefajny pod wieloma względami, przynajmniej pięknie pachnie. Kilka nowości było zdecydowanie w moim typie. A przez parę lat była w tej materii posucha. Prezentowana tu “biała dama” jest u mnie na perfumowym podium. Wwąchajcie się całym sercem w zawartość szlachetnego, białego flakonu. Może pokochacie go, jak ja??? Nie będę zazdrosna…

Info od producenta:

Twórcy zapachu: Guillaume Flavigny i Natalie Gracia-Cetto.
Rodzina zapachowa: kwiatowo-orientalno-piżmowa.

Nuta głowy: klementynka, peonia, orchidea.
Nuta serca: wanilia, magnolia, ylang-ylang.
Nuta bazy: ambra, benzoin, piżmo.

FLAKON

Flakon to wynik inspiracji słynnym kałamarzem stanowiącym dziedzictwo marki Montblanc.
Jego kształt został nieco zmieniony, jest ozdobiony licznymi powierzchniami przywodzącymi na myśl szlifowany diament. Flakon został pokryty od wewnętrznej strony białym lakierem.

Złote zdobienia podkreślają elegancję i dostojność projektu, nawiązując do znanego białego pióra Montblanc Meisterstuck.
Słynny emblemat marki – gwiazda – umieszczona na korku, przypomina o korzeniach i wartościach marki.

Cena 50 ml edp – 269 zł. Dostępne w Perfumeriach Douglas.ę

Dodaj komentarz