fbpx

Dieta kontaktowa

Jeśli jesteś recydywistką w odchudzaniu a ostry reżim dietetyczny jest dla ciebie nie do przejścia, Dieta Kontaktowa Ewy Bakoty będzie dla ciebie olśnieniem. To nauka zdrowego żywienia poprzez praktykę. Kontaktowa bo w ciągłym kontakcie z dietetyczką – wysyłasz jej zdjęcia swojego talerza z posiłkiem oraz zakupów a dostajesz konsultację na żywo.

Ewę znam “milion lat”. Piękna dziewczyna z pięknym uśmiechem opowiadająca o swoich perypetiach w odchudzaniu. Postanowiła znaleźć własną drogę do sukcesu -dawne zmagania z nadwaga zaprowadziły ja na studia dietetyczne. Postanowiła znaleźć własną drogę do sukcesu i opracowała własną metodę zgodną z wiedzą naukową. Ma przećwiczone wszelkie kryzysy silnej woli. Dlatego ograniczenia, które wprowadza stopniowo są dość łagodne. To nie drastyczna dieta cud z szybkim ale krótkim efektem. To stopniowe dochodzenie do trwałego sukcesu. Plus nauka zdrowych nawyków żywieniowych i samoakcetacji zgodnie z maksymą ” daj mi siłę, abym pogodziła się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmieniła to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafiła odróżnić jedno od drugiego”. Szczegóły w poście Dieta Kontakowa.

Gdzie: dietakontaktowa.pl

Cena: 399 zł miesięczny abonament

foto. Ewa Bakota

– dawne zmagania z nadwaga zaprowadziły ja na studia dietetyczne. Postanowiła znaleźć własną drogę do sukcesu i opracowała własną metodę zgodną z wiedzą naukową

Dodaj komentarz