fbpx

Spray gojący wilgotne rany od Avene

avene cicalfate

avene cicalfateProdukt na wilgotne ranki, czyli m.in takie, które tworzą się pod biustem. Szczególnie takim bardziej konkretnym. Znam ten ból. Bo kiedyś dość boleśnie podrapały mnie fiszbiny, nie mówiąc już o otarciach od ramiączek.

Nie chodzi tu o epatowanie golizną i bielizną 😉

Ukoi i osuszy także rany między palcami stóp, w fałdkach ciała. Oraz wszystkie, które się sączą. Nadaje się także do okolic pieluszkowych u niemowląt.

Ciclalfate + Osuszający spray regenerujący do skóry wrażliwej, skłonnej do maceracji. Ma konsystencję delikatnego, bezwonnego mleczka, które “matuje” skórę. Przyspiesza gojenie.

Info Producenta:

Spray na podrażnioną delikatną skórę ze skłonnościami do maceracji.

Pieluszkowe zapalenie skóry, bywa trudnym problemem, między innymi przez umiejscowienie podrażnień w zagłębieniach i zagięciach delikatnej skóry dziecka. Z kolei u dorosłych są miejsca na ciele, gdzie występuje naturalna predyspozycja do wzmożonej wilgoci np. pod biustem, lub w miejscach, które są narażone na częste mechaniczne obtarcia, np. palce u stóp. Efekt? Szybsze namnażanie się bakterii, co w rezultacie może prowadzić do infekcji. Cicalfate+ osuszający spray regenerujący wspomaga proces odbudowy naskórka, nawet w trudno dostępnych i mających skłonność do wilgoci miejscach. Ponadto dzięki formule zawartej w sprayu, łagodzi uczucie dyskomfortu natychmiast po zastosowaniu.

WYSUSZANIE
Naturalny puder absorbujący wilgoć
Dzięki któremu skóra w miejscu naniesienia produktu pozostaje sucha przez długi czas.

REGENERACJA
[C+-Restore]™
Postbiotyczny składnik aktywny wyizolowany z wody termalnej, który w istotny sposób wpływa na regenerację i proces odbudowy naskórka.

OCZYSZCZANIE
Siarczan Miedzi + Siarczan Cynku
Ograniczają ryzyko namnażania się bakterii.

ŁAGODZENIE
Woda termalna Avène
Łagodząca uczucie dyskomfortu.

Cena 62 zł/100ml

 

Dodaj komentarz