fbpx

Clarins, krem ujędrniający na szyję i dekolt

Słonecznikowy krem na szyję i dekolt od Clarins rozsłoneczni nastrój. Testuję go przez cale lato, gdy skóra po słońcu chce więcej niż zwykle. I ten krem ma moc!
Sprawia, że skora jest satynowa w dotyku, nawilżona ale nie tłusta, mimo że zostaje na niej delikatny film. Poprawia świetlistość, co widać nawet między moimi piegami, naczynkami etc… wygładza zmarchy, nie na forever, ale przez pewien czas jest zdecydowanie lepiej niż było. Jest bardzo wydajny, świetnie się dozuje i nie marnuje się resztek. Dawkowanie bezdotykowe i higieniczne.
Pachnie jak świeżo łuskane ziarna słonecznika, na którego ekstraktach bazuje. Jest super!

Info producenta:
Ekspercka pielęgnacja z formułą zainspirowaną naturą. Zaprojektowana z myślą o potrzebach skóry szyi i dekoltu. Extra-Firming do szyi i dekoltu to krem o lekkiej, zmysłowej, aksamitnej konsystencji. Odżywia, wygładza i liftinguję skórę, aby zachować jej młodszy wygląd. Z każdym dniem skóra odzyskuje jędrność i staje się jeszcze piękniejsza. Laboratoria Clarins zaczerpnęły inspirację z natury i przebadały analogię pomiędzy rotacyjnym ruchem kwiatu słonecznika a ruchami głowy. Tak powstała nowa pielęgnacja Extra-Firming, w której połączono ekstrakty słonecznika – niezmydlające się frakcje z nasion oraz auksyny uzyskane z łodygi. Takie połączenie ekstraktów roślinnych pomaga zwiększyć odporność skóry szyi na codzienne zginanie i obracanie, jednocześnie chroniąc ją przed szkodliwymi zanieczyszczeniami środowiska.

Dostępny w sklepie online Clarins.pl

Cena 315 zł. 

Dodaj komentarz