fbpx

Dziękuję Wam za dobry początek!

statystyki Analytics

statystyki AnalyticsDrogie Czytelniczki / Czytelnicy, wchodząc na mojego bloga pomagacie mi spełnić marzenia. Serdecznie Wam za to dziękuję!

Dopiero od miesiąca zajęłam się blogiem bardziej na serio, tak by go rozreklamować. To pierwsze kroki, daleko mi do bycia gwiazdą internetów, słynną influencerką…

Póki co i tak cieszę się, że blog się rozkręca. Nie mam sponsora w mej działalności. Zgodnie z tym, co przewidywałam, najczęstszymi gośćmi są czytelniczki z Facebooka. Uwielbiam Was! jestem ogromnie wdzięczna, że pozwalacie mi rozwijać moją pasję. O urodzie i modzie pisałam od początku mojego zawodowego życia. Jednak z czasem miałam wrażenie, że wszystko, co mam napisać realizując “politykę wydawnictwa” jest tylko dla młodych dziewczyn. Gdy masz 40 lat po prostu przestajesz istnieć dla mediów. Teraz z ogromną przyjemnością piszę dla moich rówieśniczek o tym, co nas dotyczy.

Blog to moje wyczekane dziecko. Moja wielka szansa w tych trudnych czasach. Mogłam go założyć dopiero, gdy straciłam pracę, bo wydawnictwo zamknęło tytuł, w którym pracowałam. Wcześniej miał być rzekomo “konkurencją”…

blog użytkownicyPierwszy miesiąc przyniósł mi 14 tysięcy użytkowników. Rekord wejść w danej chwili pobiłam dosłownie przed chwilą – 39 osób było w jednym momencie na mojej stronie. To ogromna radość patrzeć, jak rosną moje “Manhattany” w Analytics. wejścia na minutęTak nazywam słupki na wykresach. Gdy widzę, jak pną się w górę, nabieram mega zapału do pracy. Zrobić więcej, lepiej. Zapewnić Wam ciekawe treści, informacje od najlepszych ekspertów…

Wkrótce pojawią się także konkursy z fajnymi nagrodami. A może także nowe okazje i rekomendacje w dziale “Spełniaj marzenia”.

Moim marzeniem jest zaś, by zainspirować Was jak cieszyć się życiem nie narzekając na wiek. Sprawić, by czas był naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem.

Ogromnie Wam dziękuję, że jesteście tu ze mną. Podpowiedzcie mi, o jakich tematach chciałybyście czytać? Jeśli podobają Wam się moje artykuły, kliknijcie w ikony Facebooka  oraz Instagrama (widać je na stronie głównej – m.in. w moim bio oraz pod spodem) – zaobserwujcie tam mój profil. Każda nowa fanka / nowy fan jest dla mnie bezcenny. Polubmy się i poznajmy lepiej.

Do zobaczenia w kolejnych postach! Justyna

statystyka reklam

Dodaj komentarz