fbpx

Weleda, Dzika róża

Weleda to marka kosmetyków naturalnych. Nowością jest linia z wyciągami z dzikiej róży. W teście wkrótce olejkowa, ampułkowa kuracja oraz krem.

Intensywna kuracja w ampułkach dodaje blasku w bardzo krótkim czasie. Ożywia ziemistą cerę oraz niweluje pierwsze zmarszczki. Olejek z organicznych nasion róży rdzawej zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe i pomaga skórze uregulować jej naturalne procesy odnowy.
Do pielęgnacji twarzy i szyi.

Info producenta:
Dzika róża, najeżona licznymi cierniami, powstrzymuje impulsy rozrostu, skupiając się na równowadze wewnętrznej. Harmonię tę ukazuje bogaty w nasiona owoc dzikiej róży.

Nasza skóra również korzysta z właściwości róży. Olejek z nasion róży rdzawej łagodzi skórę, a zapach róży damasceńskiej wprowadza nas w łagodny nastrój. W naszej linii pielęgnacyjnej Wild Rose do twarzy i ciała stosujemy odmianę dzikiej róży rdzawej oraz jej czerwone owoce. Olejek z nasion róży rdzawej to jeden z najbardziej skutecznych olejków wygładzających skórę. Zwłaszcza po 30-tce, kiedy skóra staje się coraz bardziej wymagająca i sucha, właściwości naszej gamy z dziką różą zapewniają skuteczną pielęgnację.

Dodaj komentarz