fbpx

Antyoksydacyjny krem nawilżająco – odżywczy, Paula’s Choice

krem anti aging

krem anti agingOto krem idealny dla każdego. Do tej pory nigdy tak nie powiedziałam. Dlaczego?

Wyznaję zasadę, że coś, co jest dla wszystkich, w istocie jest do niczego. A tu macie chwalebny wyjątek od tej reguły.

Z tego antyoksydacyjnego kremu będą zadowolone młodsze i starsze, te z suchą skórą i te z przetłuszczającą. Doskonale nawilża, wygładza, zabezpiecza delikatnym nietłustym filmem. Przede wszystkim chroni przed wolnymi rodnikami. Producent poleca go zwłaszcza do skóry wiotkiej, dojrzałej i suchej. Moja z wyjątkiem dojrzałości, tak nie jest, a i tak go lubi. Szybko się wchłania, jest doskonały pod makijaż.

Ma naturalny skład , m.in. olej z pestek winogron, olej z nasion żurawiny, ekstrakt z malin, z siemienia lnianego. Jest bezzapachowy.  Dostępny w sklepie Cosibella.pl
Cena 129 zł.
Napiszcie w komentarzu, czy macie swój ukochany krem, który sprawdza się zawsze?

Info producenta

Paula’s Choice – Antioxidant-Enriched Natural Moisturizer

Antyoksydacyjny Krem Nawilżający, Pojemność: 60ml

Paula’s Choice – Antioxidant-Enriched Natural Moisturizer – krem odżywczy zawiera w swoim składzie szereg substancji (masło z nasion kakaowca, masło shea, olej z pestek winogron, olej z nasion żurawiny, olej różany), które tworzą na powierzchni skóry warstwę okluzyjną tzw. film. Warstwa ta zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni skóry oraz wykazuje pośrednie działanie nawilżające. Dodatkowo produkt został wzbogacony o aminokwasy (arginina, glicyna, alanina, seryna, walina, prolina, treonina, izoleucyna, histydyna, fenyloalanina, kwas asparaginowy), które jako składnik naturalnego czynnika nawilżającego pomagają zatrzymać wodę w naskórku oraz antyoksydanty (witamina E, ekstrakt z aloesu, ekstrakt z jagód goji, ekstrakt z aceroli, ekstrakt z borówki, ekstrakt z malin), które chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Działanie produktu: nawilża, regeneruje, chroni skórę przed wolnymi rodnikami, wygładza i odżywia skórę.
Rodzaje skór oraz defekty kosmetyczne, dla których ten produkt może być pomocny: skóra sucha, skóra dojrzała, skóra wiotka.

Dodaj komentarz