fbpx

#Nlift, Neauvia

#nlift

Niedawno wysłuchałam webinaru na temat zabiegu #Nlift wykorzystującego synergię działania kilku procedur z zakresu medycyny estetycznej, suplementacji dietetycznej oraz pielęgnacji domowej. Każdy z elementów bezpośrednio łączy się z kolejnym i wspiera jego działanie, tak by efekt był zdecydowanie lepszy niż wykonanie tych samych zabiegów osobno. Efekt odmłodzenia i naturalnego liftingu twarzy osiąga się w ten sposób szybciej i na dłużej. W przypadku #Nlift nie mogę wypowiadać się “z własnego doświadczenia”, bo tego zabiegu nie testowałam.

Neauvia Hydro deluxe Nlift schemat zabieguW tzw. dniu “zero”  czyli w pierwszym dniu terapii wykonuje się mezoterapię bazującą na nieusieciowanym kwasie hialuronowym Neauvia Hydro Deluxe. Po tygodniu wyraźnie widać wzrost nawodnienia skóry. Nawilżenie świetnie przygotowuje ją do podgrzewania głębszych wartsw promieniami podczerwonymi podczas zabiegu Zaffiro.

Zaffiro to jeden z moich ulubionych termoliftingów. Efekt widoczny jest natychmiast i narasta w czasie. U mnie Zaffiro plus fala radiowa rozwiązały problem bruzd nosowo-wargowych. Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny. Po mezoterapii działa skuteczniej niż bez niej.

ZaffiroPo Zaffiro od razu lekarz przechodzi do wypełnienia środkowej części twarzy dwoma preparatami (po 1 ml każdy). Pierwszy z nich – Neauvia Intense to preparat wolumetryczny o silnym działaniu unoszącym tkanki i tworzącym dla nich podporę. Jest to usieciowany, dość “twardy” kwas hialuronowy. Z reguły podawany jest liniowo lub punktowo w okolicę kości jarzmowej, oraz w okolicą skroni, tak by nieco podnieść opadający owal i zrównoważyć proporcje i wypełnić ubytki tkanek. Większość lekarzy preferuje do tego kaniulę (alternatywą jest podawanie preparatu igłą), co ogranicza liczbę wkłuć i zmniejsza traumatyzowanie tkanek, dzięki czemu nie powstają zasinienia. Neauvia Intense podaje się głęboko praktycznie na kość, tak by stworzyć punkty podparcia dla innych tkanek.

NeauviaDrugi z preparatów – biostymulator tkankowy Neauvia Stimulate – aplikuje się równomiernie i płytko, najczęściej techniką wachlarzową w środkowych partiach twarzy – na policzkach aż do granicy oczodołu. Ten produkt to innowacyjne połączenie kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia, który silnie stymuluje produkcję nowego kolagenu ujędrniając i zagęszczając skórę.

Miejsca podania obu preparatów wyznacza lekarz po indywidualnej analizie stanu skóry i budowy twarzy pacjenta. To kwestia bardzo indywidualna i zależna m.in od wieku pacjenta.

Nlift zestaw dla lekarzaPo zabiegu nakłada się pacjentowi kojącą maskę w płachcie oraz serum z witaminą C, a potem krem ceramidowy odbudowujący barierę lipidową. Pacjent dostaje także zestaw preparatów pielęgnacyjnych do stosowania w domu oraz zestaw suplementów wspierających efekt zabiegu. Są to głównie antyoksydanty oraz kolagen.

#Nlift preparatyEfekt widoczny jest natychmiast po zabiegu i narasta w czasie. Optimum osiąga się po ok miesiącu – dwóch. Utrzymuje się ok. 12-18 miesięcy. Wielką zaletą jest brak okresu rekonwalescencji. Pacjent może wrócić do aktywności zaraz po opuszczeniu gabinetu (prócz wytężonego wysiłku fizycznego oraz nagrzewania skóry, czego powinien unikać przez tydzień).

N lift box pacjentaKażdy z elementów ma to swoje miejsce i nie wolno go pominąć. Razem sprawią, że skóra jest nawilżona, napięta, owal uniesiony, a rysy twarzy wyraźnie odmłodzone w całkowicie naturalny sposób bez ryzyka przerysowania. Skuteczność #Nlift potwierdzona jest badaniami klinicznymi, które wskazują na 101% wzrost ilości fibroblastów, 60% wzrost elastyczności i 45% wzrost poziomu nawilżenia po upływie 21 dni od ostatniego zabiegu. 

Informacji o rekomendowanych gabinetach szukajcie TUTAJ. Sugerowana cena ok 4000 zł.

Obok zestaw suplementów oraz kosmetyków do użytku domowego przez pacjenta.

Dodaj komentarz