fbpx

Zabieg gratis – poszukuję modelki

dziobek

Dziewczyny, świetny zabieg GRATIS!

Cena regularna 1800 zł.

 
Poszukuję modelki do zabiegu Fresh Look, czyli kompleksowego odmłodzenia twarzy botoksem podawanym w różne punkty twarzy w maleńkich dawkach.
 
To zabieg autorski, wykonywany przez Panią Doktor, która moim zdaniem robi najlepszy botoks w Warszawie! Fresh Look nie paraliżuje twarzy, tylko nadaje jej wypoczęty, pogodny wygląd – unosi kąciki ust, spłyca zmarszczki mimiczne w różnych okolicach twarzy.
 

Kogo poszukuję?

Dziewczyny w wieku 38-45 lat z mocną mimiką.
Takiej, która ma: kurze łapki, lwie bruzdy, zmarszczki poziome na czole, zmarszczki palacza, opadające kąciki ust, tzw. pikowaną brodę – oczywiście nie musi być wszystko na raz…
 

Czego oczekuję?

Modelka po konsultacji lekarskiej podda się zabiegowi i pozwoli zrobić sobie zdjęcia (twarz, która będzie rozpoznawalna) przed zabiegiem i po nim (około dwa tygodnie po – do ustalenia z Panią Doktor). Zdjęcia i film z zabiegu mogę opublikować na swoim blogu i kanałach social media (może być zrepostowane na social mediach Kliniki) wraz z opisem zabiegu i wrażeniami modelki. Nie jest konieczne publikowanie prawdziwego imienia i nazwiska, ale trzeba podać prawdziwy wiek. Do dokumentacji medycznej konieczne jest podanie prawdziwych danych.
 

Warunki współpracy:

Chętne na Fresh Looka proszę o przesłanie kilku zdjęć swojej twarzy bez filtrów na messengera na Facebooka – profil Justine in Time  lub na maila zamieszczonego na dole bloga. Twarz bez grymasów oraz z różnymi minami i grymasami typu zmarszczenie czoła, uśmiech, zdziwienie, gniew, wszelkie śmieszne minki mile widziane! Na ich podstawie Pani Doktor dokona wyboru kandydatki. Na zdjęcie czekam do 14 lutego. Z Wybraną dziewczyną skontaktuję się w kolejnym tygodniu i umówimy się na konsultację i ewentualnie od razu zabieg. Te zdjęcia zobaczę tylko ja i Pani Doktor.

Uczestnictwo wymaga zostawienia w gabinecie kaucji, która będzie zwrócona zaraz po zrobieniu zdjęć ilustrujących efekt po zabiegu. Klinika mieści się w centrum Warszawy.

Zabieg nie jest bolesny, ale przyjemny też nie, bo to jednak kilka wkłuć, preparat czasem lekko szczypie. Wystarcza schłodzenie skóry, by prawie nic nie poczuć. Przez parę godzin po zabiegu nie wolno się schylać, ćwiczyć ani kłaść się. Może lekko ćmić głowa. Przez kilka dni nie należy korzystać z sauny. Poza tym zaraz po zabiegu można wrócić do aktywności i normalnie się wygląda.
 

Dlaczego nie biorę w tym udziału sama?

Bo mam umiarkowaną mimikę, poza bruzdami nosowo-wargowymi na mnie nie byłoby widać efektu 🙂 Nic na siłę… I dla każdego coś miłego.
ZAPRASZAM!

Dodaj komentarz