fbpx

Konferencja – nowości od Croma Pharma

To była pierwsza duża konferencja dla dziennikarek urodowych po lockdownie. Było ciekawie, merytorycznie, pysznie! Event odbył się w hotelu Nobu w Warszawie. Kto i o czym mówił? Zaraz zdradzę. Właśnie takie konferencje lubię. Krótko i na temat. Naukowo. Ciekawe produkty, ciekawi ludzie, ciekawe miejsce…

Nucleofill – przełomowa terapia peptydowa

To nowa linia preparatów odmładzających , biostymulujących na bazie naturalnych polinukleotydów. Podaje sie go drogą iniekcji, punktowo, znacznie rzadziej niż w przypadku mezoterapii. Produkt jest skuteczny w profilaktyce objawów starzenia, jak i korekcji tych, które już wystąpiły.

  • Leczy atrofię (zanik) tkanek,
  • przywraca elastyczność i napięcie skóry,
  • poprawia jej kolorystykę. 

Preparat działa w trzech zasadniczych zakresach

O pierwszym z nich – silnej antyoksydacji – mówiła dr Iwona Marycz-Langner.

Drugą prelegentką była dr n. med. Agnieszka Surowiecka, która wyjaśniła publiczności mechanizmy biostymulacyjnej funkcji Nucleofillu. Mowa była o aktywacji receptorów komórkowych na membranach fibroblastów, co skutkuje stymulacją produkcji kolagenu typu I oraz dojrzewaniem nowych fibroblastów.

Trzecia część wykładu poprowadzona przez prof. dr hab. n. med. Wiolettę Barańską-Rybak traktowała o mocy i mechanizmie nawilżania skóry za pomocą produktu Croma Pharma.

Zdjęcia przed/po zastosowaniem Nucleofillu mówiły same za siebie. Twarz odzyskuje młodsze rysy w całkowicie naturalny sposób, bez sztucznego efektu i przerysowania. Największe wrażenie robiła jednak dokumentacja zabiegów wykonanych na szyi. To absolutne Wow!!!  mam nadzieję, że o skuteczności już wkrótce przekonam się na własnej skórze i będę mogła podzielić się nowym doświadczeniem.

Dla osiągnięcia pełnego rezultatu wykonuje się 4 zabiegi w odstępach 14-30 dni. Według lekarek – prelegentek, zdarza się, że już przy trzecim zbiegu pacjentki są tak zadowolone z rezultatu, że rezygnują z czwartego podania preparatu.

Maska z kwasem hialuronowym

Kolejnym lansowanym produktem była maska z czystym kwasem hialuronowym. Jednorazowe ampułki pozwalają na pominięcie w recepturze konserwantów. O cudownej mocy kwasu chyba nie trzeba nikogo przekonywać… To must have dla każdego!

Konferencyjne kulisy

Z ramienia Croma Pharma z nowymi produktami zapoznała nas dyrektor zarządzająca – Katarzyna Potocka. Prowadziła event modelka Monika Goździalska.

 

O oprawę wydarzenia zadbał hotel Nobu – minimalistyczny, w dużej mierze inspirowany japońskimi motywami, z naturą jako tematem przewodnim wystroju. Doskonałe było również menu finger foodów – w roli głównej owoce morza (poniżej ceviche z tuńczyka).

Dla mnie rewelacją był koktajl z martini z dodatkiem imbiru oraz papryczek jalapeńo. Kelnerzy ostrzegali, by kosztować go ostrożnie ze względu na pikantne tony. Dla mnie drink był owszem, hot, ale w sumie absolutnie doskonały! Rozsmakowanie w nim spowodowało, że nieco zignorowałam pokaz ceremonii parzenia herbaty.

 

Dodaj komentarz