fbpx

Yoskine, Face in Shape

krem liftingujący

krem liftingującyCzy lifting z bananowymi fitohormonami plus joga twarzy da efekt poprawy owalu?

Przekonam się, bo obdarowałam tymi produktami moją mamę. Zapewne przetestuje je dokładnie 😉

Sama też je wypróbowałam, ale dla mnie mają jednak za bogatą konsystencję. Na dłuższą metę nie dałabym rady ich używać. Niech trafią do osoby, do której lepiej pasują.

Mimo, że krem dość szybko się wchłania, pozostawia na twarzy film. A tego nie lubię. Pewnie lepszy jest do suchej skóry. Ten pod oczy jest dla mnie super. Natychmiast wygładza zmarszczki i przywraca komfort delikatnej skórze powiek.

Zapach jest ledwo wyczuwalny, choć na skórze się ładnie rozwija i dość długo utrzymuje. Taki świeżo, kwiatowo, słodkawy – niebanalny i elegancki, trudny do zdefiniowania. Opakowania śliczne, luksusowe. Fitohormony bananowe też brzmią zachęcająco.

Info producenta:

Yoskine Face -in-Shape Multi-Lifting Y-zone face & neck day cream spf 10

Oby uzyskać imponujące efekty bezoperacyjnego liftingu Y-Zone, aplikację kosmetyków Yoskine zalecamy połączyć z japońską metodą ćwiczeń mięśni twarzy, zwaną jogą twarzy.  (na opakowaniu znajduje się instrukcja, jak wykonać ćwiczenia).

Face -in-Shape, to linia supernowoczesnych, silnie liftingujących kosmetyków przeciwzmarszczkowych z naturalnymi fitohormonami z bananowca. Kosmetyki powstały z inspiracji najnowszymi japońskimi trendami przeciwstarzeniowymi Y-Zone Lifting, w których szczególną uwagę zwraca się nie tylko na odmłodzenie twarzy, ale także na korektę linii podbródka i zdradzającej nasz wiek szyi.

Krem na dzień spf 10 z efektem rozprasowania najgłębszych oraz utrwalonych zmarszczek i bruzd. Zapewnia bardzo intensywny lifting, także dolnych partii twarzy – linii żuchwy, podbródka i szyi. Chroni skórę przed wystąpieniem przebarwień.

Y-Lifting Fitohormonalny z bananowca w stężeniu 2% Skin Transforming Pro-Collagen Molecule.

Cena 155 zł, dostępny w Perfumeriach Douglas.

Dodaj komentarz