fbpx

Molas Clinic, miej to na oku

Podczas czerwcowych spotkań prasowych w Molas Clinic miałam przyjemność przedstawić dziennikarkom magazynów kobiecych dr Karolinę Mołas – eksperta w dziedzinie holistycznego odmładzania i dbdania o urodę.

Wiodącym tematem spotkań były zabiegi, którymi możemy odmłodzić okolicę oka, zarówno dolne, jak i górne powieki. To była nasza gra w oczko. Pani doktor konsultowała także odpowiedni wybór zabiegu dla zaproszonych dziennikarek.

Wachlarz zabiegów jest bardzo szeroki – od mikronakłuwania z fala radiwoą Secret, poprzez mezoterapię z kwasem hialuronowym, peptydami, mezobotoks aż po nici. Możliwości jest wiele, choć to bardzo trudna okolica ze względu na cienkość skóry i skłonność do obrzęków. Jednocześnie to właśnie tutaj najszybciej pojawiają się zmarszczki.

Nasze spotkania umilił słodki akcent – pięknie podane pod kloszem  minibezy Man made the cake. Smakowały jeszcze lepiej niż wyglądały… Każdego dnia testowałyśmy inny smak: wanilię, truskawkę, malinę oraz cytrynę.

Na powyższych zdjęciach: Magdalena Mikołajczyk/Claudia, Anna Rosińska/Wysokie Obcasy Extra, Anna Szaluś i Magdalena Rosłaniec/Zwierciadło.

Obok dr Karolina Mołas oraz Piotr Jaszczuk ManMaketheCake.

Fot. Alina Gajdamowicz.

Dodaj komentarz